County Relay Teams

//County Relay Teams

County Relay Teams

Have a look below!

 

10-11 Female Freestyle

City of Derby A Charlotte Roome
  Samantha Millere
Millie Cadden
Maddison Ward-Lowe
   
City of Derby B Caoimbhe Kirtland
  Amelia Robinson
Evie Leadbeater
Anna Tyers
   
City of Derby C Lucy Brighouse
  Eva Hallam
Isabella Moran
McKinley Cotton
   
City of Derby D Amelia Lewis
  Grace Roe
Zoe Boucherat
Alytheia Abraham

 

10-11 Female Medley

City of Derby A Evie Leadbeater
  Charlotte Roome
Maddison Ward-Lowe
Millie Cadden
   
City of Derby B Lucy Brighouse
  Caoimbhe Kirtland
Millie King
Samantha Millere
   
City of Derby C Amelia Robinson
  Zoe Boucherat
Eva Hallam
Anna Tyers

 

10-11 Male Freestyle

City of Derby A Findlay Cordle
  Joseph Murphy
Marcus Rupac
Thomas Moore

 

10-11 Male Medley

City of Derby A Joseph Murphy
  Findlay Cordle
Thomas Moore
Marcus Rupac

 

12-13 Female Freestyle

City of Derby A Lucy Seymour
  Julia Ruckinska
Alexandra Shardlow
Sophie Hotchkiss
   
City of Derby B Emilie Kummerfeld
  Hannah Hodgkiss
Alicia Ward-Lowe
Greta Downes
   
City of Derby C Katie Heald
  Bethany Johnson
Jessica Grace
Ellie Buck
   
City of Derby D Delainey Cotton
  Erin Miller
Harriet Ellse
Alice Burton

 

12-13 Female Medley

City of Derby A Lucy Seymour
  Julia Ruckinska
Sophie Hotchkiss
Alexandra Shardlow
   
City of Derby B Jessica Grace
  Ellie Buck
Katie Heald
Emilie Kummerfeld
   
City of Derby C Hannah Hodgkiss
  Alicia Ward-Lowe
Bethany Johnson
Greta Downes
   
City of Derby D Delainey Cotton
  Alice Burton
Erin Miller
Harriet Ellse

 

12-13 Male Freestyle

City of Derby A Aidan Joubert
  Sebastian Lee
Reuben Mason
Joshua Saddington
   
City of Derby B Fred Buckingham
  Ben Atkinson
Archie Heron
Benjamin Kadoch
   
City of Derby C Reian Ward
  Aaron Johnson
Thomas Owen
Sky Rupac

 

12-13 Male Medley

City of Derby A Archie Heron
  Fred Buckingham
Ben Atkinson
Joshua Saddington
   
City of Derby B Aidan Joubert
  Reuben Mason
Sebastian Lee
Bemjamin Kadoch
   
City of Derby C Reian Ward
  Aaron Johnson
Benjamin Barker
Thomas Owen

 

14-15 Female Freestyle

City of Derby A Emma Tyers
  Liberty Bateman-Arkinstall
Constance Vanes
Nadia Williams
   
City of Derby B Natalie Layton
  Ellie Middleton
Lucy Cadden
Eliza Walker
   
City of Derby C Cerys Alton-Shardlow
  Madeline Dawkins-Smith
Yuet Wun Liu
Aimee Boucherat
   
City of Derby D Millie Barton
  Gabriella Robinson
Caitlin Skelly
Megan Neave

 

14-15 Female Medley

City of Derby A Nadia Williams
  Constance Vanes
Liberty Baterman-Arkinstall
Emma Tyers
   
City of Derby B Gabriella Robinson
  Ellie Middleton
Eliza Walker
Lucy Cadden
   
City of Derby C Natalie Layton
  Millie Barton
Aimee Boucherat
Cerys Alton-Shardlow
   
City of Derby D Megan Neave
  Jessica Mole
Madeline Dawkins-Smith
Caitlin Skelly

 

14-15 Male Freestyle

City of Derby A Oliver Hooper
  Toma Tokiwa-Smith
John-Petre Vassilev-Necula
Joe Bagley
   
City of Derby B Guy Farnsworth
  James Walker
Mackenzie King
Jacob Atkinson

 

14-15 Male Medley

City of Derby A Toma Tokiwa-Smith
  John-Petre Vassileva-Necula
Joe Bagley
Oliver Hooper
   
City of Derby B James Walker
  Guy Farnsworth
Mackenzie King
Jacob Atkinson

 

Open Female 4×100 Freestyle

City of  Derby A Abigail Mason
  Givenchy Sneekes
Sian Heap
Angelina Freeman

 

City of Derby B Abbie Hulbert
  Megan Thomas
  Qaylah Bell
  Erin Shardlow

 

 

Open Female 4×200 – No Relay Entered

 

 

Open Female Medley

City of Derby A Sian Heap
  Givenchy Sneekes
Abbie Hulbert
Angelina Freeman
   
City of Derby B Megan Thomas
  Erin Shardlow
Qaylah Bell
Abigail Mason

 

Open Male 4×100 Freestyle

City of Derby A Aiden Sparling
  Peter Lewis
Isaac von Fintel
Joel Muir
   
City of Derby B Devin Kellett
  Ethan Billinge
Henry Francis
Gregory Bilinski

 

Open Male 4×200 Freestyle

City of Derby A Aiden Sparling
  Ethan Billinge
Toma Tokiwa-Smith
Isaac von Fintel

 

Open Male Medley

City of Derby A Joel Muir
  Devin Kellett
Aiden Sparling
Peter Lewis
   
 City of Derby B Ethan Billinge
  Gregory Bilinski
Isaac von Fintel
Henry Francis

 

10-14 Mixed Freestyle

City of Derby A John-Petre Vassileva-Necula
  James Walker
Liberty Bateman-Arkinstall
Constance Vanes
   
City of Derby B Shinnosuke Kuroda
  Lucy Seymour
Lucy Cadden
Joshua Saddington
   
City of Derby C Aidan Joubert
  Madeline Dawkins-Smith
Eliza Walker
Sebastian Lee
   
City of Derby D Alexandra Shardlow
  Julia Rucinska
Reuben Mason
Fred Buckingham

 

15 and Over Mixed Medley

City of Derby A Peter Lewis
  Aiden Sparling
Emma Tyers
Abigail Mason
   
City of Derby B Oliver Hooper
  Isaac von Fintel
Nadia Williams
Megan Thomas
   
City of Derby C Joel Muir
  Toma Tokiwa-Smith
Sian Heap
Angelina Freeman
   
City of Derby D Henry Francis
  Gregory Bilinski
Abbie Hulbert
Erin Shardlow
2018-02-24T08:26:30+00:00 February 24th, 2018|Uncategorised|